Навісні системи для шафи

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Навісні системи для шафи

Навісними називають розсувні перегородки, призначені для корпусних меблів: верхнім краєм такі двері кріпляться до верхнього ролика, а нижнім - нависають над підлогою, не спираючись на неї. На відміну від підвісних, навісні двері використовують тільки в окремо розташованих шафах-купе, вони не підходять для вбудованих шаф або ніш.

У лінійці raumplus присутня навісна система для шаф-купе серії Flua (різновиди - Сoplanar, Flua А і B). Вона створена спільно з італійськими виробниками Cinetto. Це передова розробка з точки зору інженерних рішень і сучасного погляду на дизайн інтер'єру.

Загальна особливість Флуа — дверне полотно повністю перекриває фронтальну частину шафи разом з торцями бічних стінок і верхньою плитою.

Фурнітура і розсувний механізм теж приховані. Завдяки цій особливості шафа може гармонічно вписатися в будь-який дизайн, і звичайні меблі стають повноцінним предметом сучасного інтер’єру.


Flua Coplanar

Найпросунутіша система серії, створена з використанням компланарного механізму. Завдяки йому під час закривання двері встають в одну площину. Це виглядає сучасно й розкішно. Щоб відкрити шафу, потрібно просто потягнути за ручку одну з дверцят, вона виходить вперед і з'їжджає в бік.

Ще одна особливість Coplanar - відсутність видимого алюмінієвого профілю по краях.

Окрім краси та зручності, компланарні двері мають ще одну помітну перевагу перед будь-якою іншою розсувною системою: товщина фасаду усього 2 см замість 10 см, як зазвичай. Тобто шафа отримує 8 додаткових сантиметрів корисного простору.

Для заповнення використовується ДСП або МДФ товщиною від 16 до 55 мм. Вага однієї стулки не може перевищувати 60 кг.


Flua A

Більш доступний за ціною варіант: дверцята розташовуються традиційно - одні за одними, а в іншому ця система має всі переваги попередньої.

Для заповнення застосовують скло від 4 до 8 мм бо ДСП товщиною 10 мм. Дверне полотно обрамляє тонкий алюмінієвий профіль.


Flua B

Схожа на Flua A. Відмінності — відсутні верхній і нижній профілі, для заповнення використовується ДСП товщиною 18 мм


Навісні системи для шафи
Розміри

Для всіх підтипів Флуа допускаються такі параметри:

Діапазон розмірів дозволяє збирати як об'ємні, так і невеликі за величиною, але достатньо місткі шафи-купе.

Окрім того, шафи з навісними системами raumplus повинні відповідати вимогам по висоті. Так, шафа з компланарним механізмом повинна бути нижче стелі на 140 мм, а звичайна — на 35 мм.

Саме тому навісні й, особливо, компланарні системи неможливо встановити у встроєні шафи, навіть якщо в них присутній каркас.


Додаткові можливості

З допомогою горизонтального профілю raumplus можна скомпонувати дверне полотно із кількох різних матеріалів.


Як замовити

Комплектуючі оптом для виготовлення шаф-купе з навісними системами можна придбати в офіційного представника компанії Раумплюс в Україні ТОВ «Анта». Адреса: Київ, вул. Антоновича 3А