Про нас

Компанія, яка задає тренди

За 32 роки присутності в світі і за 22 роки в Україні у Raumplus з’явилось безліч послідовників, але поки що нікому не вдалося посунути компанію з лідерських позицій. Чим ми відрізняємось від інших?


Поєднання інженерної думки та естетики

За перше відповідають німецькі спеціалісти, а за друге - італійські дизайнери, у співавторстві з якими Raumplus випускає продукцію в останні роки. Така колаборація дає результат: кожний рік компанія отримує престижні міжнародні нагороди.


На 5 кроків попереду

У Raumplus є спеціальний відділ, який має єдине завдання - слідкувати за тенденціями меблевої моди. Його представники їздять по світу і збирають ідеї. На основі цих ідей інженери та дизайнери створюють та виводять на ринок нові продукти. Інші компанії з різним ступенем успіху тиражують новинку. А далі коло повторюється. В цій гонитві Raumplus попереду конкурентів уже 32 роки.


Підтверджена якість

Компанія інвестує кошти, час та зусилля в жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Тому, якщо компанія заявляє, що роликові механізми в розсувних дверях витримують мінімум 20000 циклів відкривання під навантаженням 180 (!) кг, значить, так і буде. Будь-яку подібну заяву Raumplus підтверджує протоколами випробувань:


Європейське виробництво

В епоху, коли компанії масово переводять виробництво в Китай, Raumplus залишається відданим своїм принципам.Ту якість, до якої звикли споживачі, можна забезпечити тільки в Європі. Тому вся продукція під брендом Raumplus виготовляється винятково в європейських країнах.

ТОВ ”АНТА” - офіційний ексклюзивний імпортер Raumplus в Україні. Ми працюємо з Raumplus вже 22 роки і за цей час:

Бути партнером Raumplus одночасно і складно, і легко. Складно - тому що планка якості піднята надзвичайно високо і ми повинні кожну секунду її виправдовувати. Легко - тому що репутація Raumplus продає краще за будь-яку рекламу!