Система складних дверей

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Система складних дверей raumplus  

Складні двері поєднують принцип дії двостулкових та розсувних систем. Конструкція складається з поворотних петель, роликів і верхньої направляючої. Під час відкривання такі двері складаються посередині дверного полотна, одночасно розчиняючись і рухаючись по направляючих.


Переваги складних дверних систем raumplus

у порівнянні з розсувними:
Система складних дверей
у порівнянні з двостулковими:
Це вдалий варіант для:

Система складних дверей купити

Технічні характеристики

Допустимі параметри:

Як дверне полотно використовують будь-який плитний матеріал: ДСП, МДФ, дерево, фарбоване скло, дзеркало. Товщина матеріалів для заповнення — від 4 до 10 мм.


Профілі

Складні двері для шаф або ніші можна виготовити з профілів S34 та S42 серій S1200, S751, S710, S752 та S300.

S34 — легший, S42 — міцніший і підходить для високих масивних конструкцій.

Усі профілі raumplus виготовляються з високоміцного анодованого алюмінію. Їхня особливість - ребра жорсткості в різних напрямках. Тому складні двері від raumplus не деформуються, не просідають, з'єднання не розбовтуються. Вони відкриваються і закриваються чітко та безшумно. Підходять навіть для громадських місць з великою прохідністю. Орієнтовний термін експлуатації - 25 років.

Анодування 15 мікрон допомагає зберегти зовнішній вигляд нового виробу на увесь термін експлуатації. З анодованого профілю стираються плями, невеликі подряпини можна прибрати легким шліфуванням.


Додаток

У 2018 році raumplus випустили додатковий аксесуар спеціально для цієї системи — магнітну стрічку, яка фіксує дверцята в закритому положенні..

Переглянути інші розсувні системи, можна в нашому каталозі.

Як замовити

Комплектуючі оптом для виготовлення складних дверей можна придбати в офіційного представника компанії Раумплюс в Україні ООО “Анта“. Адреса: Київ, вул. Антоновича, 3А.