Підвісні розсувні системи

Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Підвісні розсувні системи AIR

Підвісна система raumplus переміщається по верхньому розсувному механізму, який кріпиться до стелі або стіни. Нижні направляючі в конструкції не застосовуються - перегородки повністю тримаються на верхніх. Це дозволяє зберегти цілісність підлоги..

Підвісні розсувні системи на стелю - один з найбільш затребуваних продуктів raumplus.

Їх застосовують:

Тобто, всюди, де потрібно розділити функціональні зони, зберігши рівну підлогу.


Серії

Для виготовлення верхньої підвісної системи можна використовувати профілі таких серій:

S1200, S800, S1500, S300, S1500, S1600, S3000, C-42 і дерев'яні двері.

Підвісні системи розсувних дверей завжди позначаються маркуванням AIR.


Конструкція

Основне навантаження припадає на верхню направляючу. До підлоги кріпиться тільки стаціонарний ролик, по якому переміщається перегородка. Він абсолютно непомітний, оскільки повністю прихований конструкцією дверного полотна. Функція нижнього ролика - утримувати перегородку в чітко вертикальному положенні і звести до мінімуму люфт.


Додаткові можливості

Уявіть, що ви відкриваєте одне полотно перегородки, і в той же момент від'їжджає в сторону друге - без зайвих рухів з вашого боку! Такий механізм синхронного відкривання-закривання доступний для серії S1200AIR. Це додаткова опція, вона встановлюється на підвісні перегородки і дозволяє повністю відкрити широкий просвіт одним рухом.

Варто врахувати, що дверей синхронного відкривання може бути тільки 2 у просвіті. Якщо дверних полотен 4, то комплект ставиться на 2 центральних полотна, а бічні відкриваються стандартно - окремо.

Серії  S1500 AIR , S1600 AIR , S3000 AIR можна укомплектувати роликом-коннектором. Це механізм для послідовного (телескопічного) відкривання: кожні двері знаходяться на своїй направляючій, якщо потягнути за одну, то слідом за нею виїжджають всі інші і розташовуються одна за одною. У такій конструкції кількість полотен обмежена тільки кількістю направляючих.


Технічні характеристики

Допустимі параметри:

 Підвісні розсувні системи

В якості заповнення застосовують:

У процесі проєктування підвісних дверей потрібно враховувати, що навантаження на один розсувний механізм не може перевищувати 60 кг. Відтак вага однієї стулки повинна бути в цих межах.

Плавний хід і безшумне закривання забезпечує фурнітура:

Ці позиції входять до комплекту поставки. За бажанням, можна купити підвісну систему, укомплектовану дотягувачем для плавного закриття.


Матеріали

Перегородки виготовляються з алюмінієвих профілів  S34, S42 з товщиною стінки 1,2 мм. Високоміцний алюміній, анодування 23 мікрони і конструкція з ребрами жорсткості в різних напрямках роблять профілі raumplus стійкими до механічних впливів, легких подряпин і підвищених навантажень.

Розсувний механізм - власна розробка німецьких інженерів. Металеві ролики з тефлоновим покриттям стійкі до стирання і не вимагають додаткових регулювань найближчі 10 років після встановлення..


Гарантія та термін служби

Перегородки raumplus швидше набриднуть, ніж вийдуть з ладу — термін служби складає 25 років і навіть більше за умови відсутності екстремальних навантажень.

Верхній розсувний механізм розрахований як мінімум на 10000 циклів відкривань-закривань під час навантаження до 60 кілограм.


Підвісні системи - ціна

Перегородки виготовляються індивідуально на замовлення. Ціна комплекту залежить від обраної серії і розмірів. Дізнатися вартість і придбати комплектуючі для підвісних дверей можна в офіційного представника raumplus в Україні ТОВ «Анта» за адресою: Київ, вул. Антоновича, 3А.