Система розсувних меблевих секцій

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Система розсувних меблевих секцій Rima та Rima Fino

Серія Rima поєднує в собі розсувні перегородки і системи зберігання. Це мобільні стелажні секції, які пересуваються по направляючих - ідеальний вибір для зберігання речей, до яких потрібен швидкий і простий доступ.


Галузь застосування

Система розсувних меблевих секцій
Пересувні стелажі можна використовувати:

 1. Для організації простору у вітальнях, гардеробних, бібліотеках.
  Особливо це актуально для невеликих приміщень: за допомогою пересувних секцій можна акуратно розмістити в два рази більше речей і при цьому зберегти до них легкий доступ. Окрім того, пересувні полиці додають динаміки в дизайн інтер'єру.
 2. Як міжкімнатні перегородки або розсувні двері.
  Таким чином можна, наприклад, відокремити спальню або кухню від загальної зони. А, залежно від потреб, задню стінку стелажа зробити суцільною, частково відкритою або дзеркальною.
 3. Для оптимізації систем зберігання.
  2 стелажі встановлюються впритул один до одного, один перед іншим. Мобільні полиці відсуваються і відкривають доступ до дальнього стелажа. Це набагато практичніше, ніж робити одну глибоку шафу.
 4. Для організації архіву в офісі.
  Максимальна вага однієї секції досягає 260 кг. Тобто, можна спокійно розмістити важкі папки й безпечно користуватися полицями. Секція при цьому буде рухатися так само легко і без зусиль, як порожня.
 5. Як розсувні двері шафи-купе.
  Мобільні полиці можуть приховувати за собою нішу з шафою-купе.
  Конфігурація полиць всередині системи індивідуальна. Можливе будь-яке розташування й поєднання відкритих і закритих відділень.


Технічні особливості системи розсувних дверей для меблів

Незважаючи на те, що raumplus — експерти в області розсувних систем, для розробки пересувних секцій потрібен був інший підхід. Для того, щоб завантажені полиці вагою більше 100 кг пересувалися без зусиль і, головне, безпечно, raumplus розробили спеціальну систему з високою вантажопідйомністю. Вона включає подвійну закриту алюмінієву направляючу знизу і одинарну направляючу зверху.

Rima вбудовується в будь-який інтер'єр, оскільки для її установки потрібна тільки підготовлена рівна поверхня.

Як і в будь-який іншій системі raumplus, розсувні системи для меблів у Rima максимально приховані, щоб не порушувати цілісність зовнішнього вигляду. Нижні ролики кріпляться до внутрішньої частини бічних стінок секції, таким чином їх майже не видно зовні.

Rima

Матеріал корпусу - ДСП 25 мм

Rima використовується у випадках, коли потрібен великий запас міцності, наприклад, для зберігання архіву, книг, інструментів.

Rima Fino

Полегшений варіант системи розсувних дверей для меблів важить і виглядає легшим, ніж Ріма.

Параметри Rima Fino:

Матеріал корпусу — ДСП 12, 16, 18, 19 мм

Rima Fino підходить для зберігання аксесуарів, дрібних предметів, декоративних речей, прикрас. Виготовляється під розміри замовника.


Профілі

Для виготовлення пересувних систем зберігання використовуються профілі з первинного високоміцного анодованого алюмінію. Різноспрямовані ребра жорсткості у профілях забезпечують бездоганну міцність конструкції і довговічність. За умови правильної експлуатації, розсувний механізм прослужить більше 10 років.

Інші розсувні системи ви можете подивитися в каталозі нашого сайту.

Як замовити
Оптові поставки комплектуючих для виготовлення на замовлення розсувних меблевих секцій - у офіційного представника компанії Раумплюс в Україні ТОВ «Анта». Адреса: Київ, вул. Антоновича, 3А.