Система двостулкових дверей

Двостулкові системи raumplus включають рамну конструкцію з алюмінієвих профілів 22, 29, 34 або 42 мм, двостулковий механізм (поворотні петлі) і фурнітуру. Компанія пропонує двостулкові двері для шафи, двостулкові двері в нішу та міжкімнатні двері.

Переваги

Система двостулкових дверей

S1200 - одна з найпопулярніших розробок raumplus

Це універсальна модель, вона підходить, якщо потрібні двостулкові двері для вбудованої шафи, в гардеробну, для міжкімнатних проходів.

Доступні кольори: темна бронза, срібло, чорний.

Максимально допустимі параметри

Доповнення - магнітна стрічка для нижньої направляючої

Двостулкова система RPS - одна з останніх розробок. Ідеально підходить для інтер'єрів, які потребують елегантності та візуальної легкості.

Застосування - тільки для корпусних меблів.

Колір: темна бронза, срібло.

Максимально допустимі параметри

Для цієї моделі доступні 2 варіанти профілю - з видимою частиною 1,8 або 8,8, і 2 варіанти петель - з дотягувачем та механізмом “push”.


Система двостулкових дверей купити

Серія 800

Системи цієї серії використовуються тоді, коли в інтер'єрі потрібно зробити акцент на дверному полотні, а не на дверях загалом:

Застосування - для прорізів та корпусних меблів.

Колір: срібло.

Максимально допустимі параметри

Двостулкові міжкімнатні двері

Серія Swing Slim - класичний варіант міжкімнатних дверей. Це алюмінієва рама з заповненням з будь-якого плитного матеріалу або скла, товщиною до 10 мм.

Спеціально для Swing Slim розроблена дверна ручка з магнітним замком.

Доступні кольори профілю: срібло і чорний анодований.

Максимальні розміри:

Переваги двостулкових систем raumplus

Комплект поставки вже включає абсолютно все необхідне для виготовлення перегородки, ідеальної з естетичної та технічної точки зору: позиціонери, стопори, обмежувачі, заглушки для монтажних отворів у колір. Завдяки такій увазі до деталей у raumplus фактично немає конкурентів в його ціновій категорії.


Як замовити

Комплектуючі оптом можна придбати в офіційного представника компанії Раумплюс в Україні ТОВ «Анта». Адреса: Київ, вул. Антоновича, 3А.