Алюмінієві розсувні системи

Алюмінієві розсувні системиУсі розсувні системи raumplus виготовлені на основі профілю з високоміцного анодованого алюмінію. Саме конструкція з легкого металу дозволяє проектувати міжкімнатні перегородки, двері для шаф-купе, гардеробні, системи для мансард, які:

raumplus - світовий лідер у сфері виробництва комплектуючих для меблів завдяки безкомпромісності у виборі матеріалів і власним новаторським розробкам. Унікальна пропозиція raumplus - максимальні габарити перегородки, до яких конкуренти поки не можуть навіть наблизитися:


Технічні характеристики розсувної системи з алюмінію

Усього raumplus ропонує близько 15 серій у різних цінових сегментах.

Перегородки можна виконати в опорному (опора на нижній ролик, верхня і нижня направляючі) або підвісному варіанті (кріплення - верхній ролик, тільки верхня направляюча).

Конструкція складається з:

Параметр 34 або 42 мм в описі профілю позначає глибину направляючих. Перевага системи 34мм - двері займають менше місця в шафі. 42мм - більш жорстка, посилена конструкція, покращений дизайн.

Ззовні система raumplus являє собою полотно з тонким алюмінієвим обрамленням. Вся фурнітура, включаючи ролики, прихована всередині конструкції.


Переваги алюмінієвої розсувної системи raumplus


Алюміній raumplus

У виробництві німецький концерн використовує первинний алюміній.

Що це означає для споживача?

На відміну від звичайного алюмінію, який використовують в більшості меблевих виробництв, первинний:

Ціна на первинний алюміній трохи вища, але в підсумку вона окуповується за роки безвідмовної експлуатації.

Якість відповідає міжнародним стандартам. Підтвердження цьому - щорічні призові місця на профільних виставках та конкурсах.

Профілі анодовані. Анодування створює ідеально рівне, акуратне покриття. Дрібні подряпини і плями легко усуваються шліфуванням. Завдяки анодуванню перегородки зберігають первинний зовнішній вигляд з плином часу, без потертостей та нерівностей.

На алюмінієві розсувні системи raumplus не буває рекламацій: продукція проходить жорсткий багатоетапний контроль - високі тривалі навантаження, вибіркові тести всіх елементів.


Алюмінієві розсувні системи: ціна

Щоб дізнатися вартість комплектуючих raumplus, зверніться до офіційного представника компанії в Україні ООО “Анта”: Київ, вул. Антоновича, 3А.