Двостулкові системи RPS для шаф

Шафи-купе потроху здають свої позиції - їх витісняють конструкції з двостулковими дверима. І raumplus, який не просто відчуває модні тенденції, але і сам їх створює, представив нову систему - RPS. Ці двері по дизайну і функціоналу повністю відповідають сучасним запитам:

Особливості
Двостулкові системи RPS для шаф

RPS призначені тільки для корпусних шаф. Кріплення «напів стеля» неможливе. Петлі - власна розробка німецьких інженерів. Дверне полотно тримається всього на 2 шарнірах, які кріпляться до дна і кришки шафи. На відміну від традиційних систем з бічними петлями, двостулкові двері від raumplus мають переваги як з естетичної,так і з функціональної точки зору.

Варіанти використання

RPS можна використовувати як фасад для шаф, вітрин або гардеробів (легко інтегрується в гардеробні системи Legno і Uno).

Але є й інший, менш очевидний варіант. У сучасних інтер'єрах великою популярністю користуються повністю прозорі шафи - від фасадів до задньої стінки. Такий предмет інтер'єру поєднує функції перегородки і шафи. У такому випадку прозорі боковини можуть бути виконані на основі профілю RPS.

Профіль PRS провокує до експериментів у дизайні інтер'єру. З його допомогою можна створити ефект невагомих прозорих дверей, футуристичну систему зберігання з внутрішньою підсвіткою, модну, повністю прозору шафу або класичний гардероб з двостулковими дверима.


Технічні характеристики

Максимально допустимі параметри дозволяють робити високі цільні двері без додаткових елементів:

Мінімальні розміри — 300х300 мм.

Як заповнення підходить скло (прозоре, тоноване, пофарбоване), дзеркало, ЛДСП, МДФ, пластик товщиною від 4 до 10 мм.

Профіль

Система RPS доступна в 2 варіантах:

Колір профілю - матове срібло або темна бронза.

Тип відкривання

RPS комплектується або дверною ручкою, або системою «push-to-open» (натиснути, щоб відкрити). Варіанти відрізняються один від одного тільки дотягувачем: у першому випадку це дотягувач «soft close», у другому - дотягувач із зворотною функцією.


Де купити

Замовити комплектуючі для виготовлення двостулкових дверей RPS можна в ексклюзивного офіційного представника компанії raumplus в Україні ТОВ «Анта» за адресою: Київ, вул. Антоновича, 3А