Розсувна система для гардеробної

Розсувні системи raumplus використовуються як в окремих приміщеннях, відведених під зберігання речей, так і в шафах-гардеробах.

5 ідей для сучасних гардеробів від німецького концерну raumplus

  1. Прозорі розсувні двері

Зараз популярна ідея відкритого зберігання речей. У цьому сенсі скляні розсувні двері в гардеробну кімнату або в шафу - компроміс між модним та практичним підходом. Вони дозволяють створити відчуття відкритого простору приміщення і, в той же час, відгородити місце для зберігання від решти простору.

Система S1200 ідеально підходить для цих цілей. З її допомогою можна відокремити цілу кімнату або відгородити невеликий простір в спальні.

S1200 представляє собою профіль з алюмінію 34 або 42 мм та розсувний механізм. Зовнішня перегородка S1200 - це полотно в тонкій алюмінієвій рамці. Розсувний механізм прихований всередині конструкції, завдяки такому рішенню перегородка виглядає витончено та невагомо.

В якості заповнення використовується прозоре або тоноване скло ( а також будь-який плитний матеріал).

З технічної точки зору ця система дає виняткові можливості: допустимий розмір однієї перегородки - 1 м 80 см в ширину та 3 м 50 см у висоту. Максимальна вага - 180 кг.

  1. Гардероб у ніші

У сучасних квартирах зазвичай є невеликі ніші, зручні для облаштування маленької вбиральні. Закрити таку нішу можна за допомогою розсувних систем raumplus, наприклад, серія 800 або С-42. Така перегородка закриє нішу і стане акцентом в інтер'єрі.

Серія 800 відрізняється надтонким алюмінієвим обрамленням з боків - всього 3 мм. Роликовий механізм повністю прихований. Перегородка може бути двосторонньою - використовується для закриття ніші або в якості міжкімнатної перегородки.

У серії С-42, навпаки, дверне полотно обрамляє широка дерев'яна планка.

  1. Підвісні двері

Гардеробну кімнату можна відокремити підвісними перегородками. Вони повністю тримаються на верхніх роликах, нижні направляючі не потрібні. Перевага рішення: перегородка зсувається в бік і залишається вільний прохід, навіть візуально не позначений направляючими на підлозі.

Розсувна система для гардеробної

У підвісному варіанті - AIR - можна виконати більшість серій raumplus: S1200 AIR, С-42, 800 AIR та інші. Максимальна вага підвісної перегородки - 60 кг. З точки зору надійності - вони такі ж довговічні при правильній експлуатації, як і опорні.

  1. Гардеробна шафа-купе

Якщо гардеробна кімната не передбачена, її без втрат замінить містка шафа-купе. А з системою raumplusвона впишеться у будь-який інтер'єрний стиль.

Для шаф, які стоять окремо, існує спеціальна розсувна система FLUA. Шафи з перегородками FLUA - це лаконічний дизайн з акцентом на дверне полотно і нічого зайвого. Двері цілком закривають всю передню частину шафи разом з торцями, фурнітура також прихована всередині конструкції.

Розміри шафи з дверцятами FLUA: до 2 м 60 см у висоту і 3 м 60 см (двостулкова) або 5 м 40 см (тристулкова) в ширину.

  1. Гардероб на мансардному поверсі

Складна геометрія мансарди потребує особливих рішень. Тому raumplus розробили спеціальну серію розсувних систем для гардеробів в приміщеннях з скошеною стелею.

Крім перерахованих вище, raumplus пропонує ще більше 10 серій розсувних перегородок, котрі підходять для облаштування гардеробної кімнати. Звертайтесь до офіційного представника в Києві, щоб уточнити асортимент.

3 причини вибрати raumplus для гардеробу

Де замовити?

Комплектуючі для виготовлення розсувних систем на замовлення можна придбати в офіційного представника компанії в Україні ООО “Анта”. Адреса: Київ, вул. Антоновича, 3А.