Розсувні системи для шаф

Розсувні системи для шаф Raumplus задають стандарт якості в меблевій індустрії. Завдяки власному інженерно-технічному бюро і співпраці з італійськими дизайнерами, продукція компанії щорічно завойовує призи на міжнародних меблевих виставках.

Розсувні системи для шаф

Системи для шаф-купе пропонуються в 3 варіантах:

Перегородки з опорою на нижній ролик

Можна використовувати для зонування кімнати або для шаф-купе вбудованих у нішу. Доступні більше ніж 10 систем для шаф у різних цінових категоріях. Найбільш затребувані - S 1200, С-42, 800 та дерев'яні перегородки.

  1. S1200 - найуніверсальніший продукт raumplus. Зовні вони являють собою тонкий алюмінієвий кант 12 мм і полотно з будь-якого матеріалу товщиною від 4-х до 10 мм.
  2. Серія 800 має унікальну мінімалістичну конструкцію. Її особливості: надтонкі (3 мм) обрамлення по периметру та прихований всередині конструкції механізм.
  3. Двері серії С-42 замість алюмінієвого канту мають дерев'яне обрамлення.
  4. У конструкції дерев'яних перегородок повністю відсутні алюмінієві елементи. Матеріал - натуральна деревина, МДФ, ДСП.

Підвісні системи для шаф-купе

Будь-які з перерахованих вище систем можна виконати в підвісному варіанті: двері кріпляться до верхніх направляючих, нижні направляючі відсутні.

Підвісні конструкції мають трохи більше обмежень за вагою та габаритами. Однак вони дозволяють зберегти цілісність підлоги - нижні направляючі для підвісних перегородок не потрібні.


Навісні двері: FLUA

Серія FLUA призначена винятково для шаф, які стоять окремо. Це - спільна розробка німецьких інженерів та італійських дизайнерів. У результаті колаборації з'явився продукт з лаконічним дизайном та відмінними експлуатаційними характеристиками.

Складається серія з 3 різновидів: власне Flua, Flua B, Flua Coplanar.

Спільні риси::

Відмінності

У закритому положенні обидва дверні полотна Coplanar знаходяться в одній площині, завдяки компланарному механізму в конструкції дверей. Flua та Flua B обладнані стандартним механізмом, тож двері знаходяться в різних площинах.


Максимальні габарити різних типів систем для шаф-купе

Розсувні перегородки (S1200)

Підвісні перегородки

Навісні двері

Замовлення систем для шаф-купе: Київ, вул. Антоновича, 3а - ексклюзивний представник Raumplus в Україні ООО “Анта”. В салоні можна купити систему для шафи-купе або замовити меблі під ключ з доставкою та монтажем.