Скляні розсувні системи

Повітряні, візуально легкі розсувні системи raumplus зі скла підходять для офісу та дому. Їх використовують як міжкімнатні перегородки, двері в гардеробну кімнату, у встроєних шафах або шафах, які стоять окремо.

Система представляє собою алюмінієвий профіль із заповненням зі скла. Перегородка плавно, практично беззвучно рухається на роликах по направляючих, м’яко закривається з допомогою дотягувача. Якщо потрібно зберегти цілісність підлоги, перегородку можна виконати в підвісному варіанті. Додатково можна укомплектувати синхронізованим механізмом для одночасного закривання, ручками, декоративним профілем.

Скляні перегородки володіють ідеальною світлопрозорістю, оскільки вся фурнітура, включаючи розсувний механізм, максимально прихована. Акцент - на панелі зі скла.

Скло в конструкціях raumplus - загартоване, ударостійке, покрите спеціальною плівкою, яка захищає від уламків, якщо воно розіб’ється.


Переваги розсувної скляної системи

Скло - стійкий матеріал, воно не боїться Скляні розсувні системизовнішніх впливів таких, як ультрафіолет, вологість, перепади температури. Завдяки захисній плівці на перегородках raumplus не з'являються подряпини та потертості. Воно не деформується і прослужить практично необмежено довго, якщо уникати сильних сфокусованих ударів.

Такі системи дозволяють експериментувати з дизайном: у комплекті з профілями raumplus можна використовувати таке скло:


Популярні серії raumplus, які можна виготовити в скляному форматі

Окрім цього, доступні для замовлення ще близько 10 серій розсувних перегородок в різних цінових сегментах.

Замовити комплектуючі для скляної розсувної системи можна в офіційного представника raumplus в Україні - компанії ООО”Анта”.