Типи розсувних систем Raumplus: як вибрати?

У каталозі Raumplus є 4 типи розсувних систем:

З їхньою допомогою можна реалізувати навіть дуже нестандартні рішення.

Вибір потрібного варіанту для вашого проєкту залежить від технічних характеристик перегородки (вага, розмір), дизайнерського завдання та місця розташування.


Типи розсувних систем

Нижньоопорна

Розсувний механізм встановлюється зверху та знизу. Основне навантаження припадає на нижній ролик. Цей варіант підходить для поділу приміщення, для гардеробних кімнат та вбудованих шаф.

Граничні параметри перегородки з нижньою направляючою:

Серії, де використовується нижня направляюча: S1200, 800, С-42, дерев’яні двері, S1600, 720, 150 ті інші.

Можливості: опорні системи достатньо універсальні - на їхній основі можна виготовити не тільки розсувні, але і складні двері. Складні двері поєднують переваги двостулкових та розсувних. Їх зручно розміщувати в невеликих кімнатах - там, де розсувні двері не проходять за габаритами.

Окрім того, в один проріз зі складними дверима можна встановити повноцінні двостулкові на ту ж саму направляючу.


Підвісна

У підвісних системах перегородки кріпляться до верхньої направляючої. На неї лягає все навантаження - нижні направляючі не використовуються взагалі. Специфіка в тому, що цілісність підлоги не порушується: коли перегородки розсунуті, створюється відчуття єдиного простору.

Підвісні перегородки можна укомплектувати дотягувачами для плавного закриття та синхронізаторами для одночасного закриття/відкриття одразу двох протилежних перегородок. Такі перегородки також можна використовувати для розділення кімнати, в гардеробній і т.ін. з невеликими обмеженнями за розміром полотна.

Граничні параметри перегородки з верхнім підвісом:

Найпопулярніші серії, які підходять для нижньоопорних систем, можна виконати в підвісному варіанті. Це S1200, S800, C-42 та дерев’яні двері. А для S1600 розроблений механізм, який під час руху одних дверей чіпляє та тягне за собою наступні двері. Він може бути встановленим на 2, 3 або більше дверних полотен та передбачений тільки в підвісному варіанті S1600.


Навісна

Використовується в корпусних меблях. Двері навішуються на корпус шафи за дно і дах. Приклад навісної системи - серія Flua. Двері Flua цілком закривають передню частину шафи, включаючи торцеві частини стін, дна та даху. Завдяки цьому можна отримати шафу-купе в лаконічному сучасному дизайні

Граничні параметри:


Мансардна

Це різновид опорної розсувної системи, але призначена вона для приміщень з неправильною формою стелі. Її використовують у мансардах, для оформлення підсходових просторів та всюди, де є скошена стеля. Мансардні перегородки укомплектовані горизонтальним треком, який кріпиться до полиці, тому підходить він тільки для шаф.

Підібрати відповідну розсувну систему можна в офіційного представника компанії Raumplus в Україні - ТОВ “Анта”.