Переможець German Brand Award 2019

Переможець German Brand Award 2019Продукція компанії raumplus - це стильні індивідуальні інтер'єрні рішення: розсувні двері, міжкімнатні перегородки, гардероби та шафи. Уже понад 30 років спеціалісти з міста Бремен підтримують якість «Виготовлено в Німеччині».

6 червня 2019 року в Берліні відбулася церемонія нагородження переможців German Brand Award 2019. Раумплюс отримала цю престижну нагороду вдруге з 2017 року.

исоке журі German Brand Award спільно з спеціалістами German Brand Institute, а також відвідувачі виставки IMM 2019 в Кельні, оцінили новинки raumplus 2019 року. Це “Розсувні TV двері” (розсувні двері з вбудованим smart телевізором), нові нахилені полиці для гардеробної системи UNO та класичних корпусних шаф, завдяки яким системи UNO та Legno отримали легкий та повітряний зовнішній вигляд. Також на шоу була продемонстрована нова інтер'єрна система Apperia, полиці та каркаси якої вішаються на задню стінку, роблячи бокові стінки непотрібними.


У Кельні raumplus переконливо продемонстрував своїм клієнтам, що пропозиції компанії охоплюють усі аспекти сучасного інтер'єру. Концепція “Живий інтер'єр” від raumplus також вразила журі премії German Brand Award, яке обрало raumplus переможцем у категорії “Чудові бренди - Інтер'єр 2019 ”.

WINNER

Excellent Brands – Interior 2019”

raumplus Переможець German Brand Award 2019 Раумплюс Переможець German Brand Award 2019