
Є в наявностіПісля оформлення замовлення, менеджер відправляє рахунок-фактуру електронною поштою. Виставлений рахунок ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
| Колір | Срібло |
| Максимальна ширина дверей | 1200мм |
| Мінімальна ширина дверей | 500мм |
| Максимальна висота дверей | 2750мм |
| Мінімальна висота дверей | 700мм |
| Товщина заповнення дверей | 4мм;6мм;8мм;10мм |
| Максимальна вага дверей | 60кг |
| Плита по периметру | 36-38мм |
| Фото | Найменування | Характеристики | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64грн. | ||||||||||
| 587грн. | ||||||||||
| 587грн. | ||||||||||
| 548грн. | ||||||||||
| 7грн. | ||||||||||
| 13грн. | ||||||||||
| 1619грн. | ||||||||||
| 1002грн. | ||||||||||
| 807грн. | ||||||||||
| 212грн. | ||||||||||
| 1695грн. | ||||||||||
| 665грн. | ||||||||||
| 138грн. | ||||||||||
| 1777грн. | ||||||||||
| 3910грн. | ||||||||||
| 6грн. | ||||||||||
| 1489грн. | ||||||||||
| 27грн. | ||||||||||
| 9грн. | ||||||||||
| 45грн. | ||||||||||
| 41грн. | ||||||||||
| 41грн. | ||||||||||
| 10грн. | ||||||||||
| 20грн. | ||||||||||
| 65грн. | ||||||||||
| 276грн. |
Инструкции по установке доводчика в подвесных дверях
Після оформлення замовлення, менеджер відправляє рахунок-фактуру електронною поштою. Виставлений рахунок ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.
Напишіть нам, і ми розрахуємо для Вас вартість комплектуючих з урахуванням актуальних знижок та спеціальних пропозицій. Звертайтесь, у нас Ви завжди безкоштовно отримаєте