Гардеробна у стилі Лофт

Інтер'єри у стилі “Лофт” входять до числа найбільш впізнаваних та затребуваних у світі. Це довгограюча класика в інтер’єрному дизайні: лофт прийшов із заходу десятиліття назад та залишається актуальним до цього часу, на відміну від інших трендів, які швидко змінюються.


Як підтримувати індустріальний стиль у гардеробній кімнаті

Гардеробна у стилі Лофт За атмосферу лофту в інтер’єрі відповідають:

Гардеробна у стилі "Лофт" переймає з перерахованого вище чіткі прямокутні форми, відкриті системи зберігання, металеву фурнітуру, полиці з фактурою дерева, а також функціональність та лаконічність.


Що пропонують дизайнери raumplus?

Стилістика лофту найкраще лягає на систему UNO. Ця система являє собою модулі для зберігання, закріплені на вертикальних алюмінієвих стійках. Щоб адаптувати її під індустріальний інтер'єр, достатньо скомбінувати фурнітуру (профілі) чорного кольору квадратної форми в перерізі та полиці з ДСП з декором під грубе дерево або бетон. Концепцію вільного простору підтримують відкриті стелажі та скляні перегородки з фурнітурою й обрамленням чорного та темно-коричневого кольору.

Гардеробна ЛофтСтилізувати гардеробну під лофт допоможуть двері моделі SWING. Поєднання чорних профілів та скла або ДСП з фактурою бетону ідеально вписується в “індустріальний ” інтер'єр.

Нова розробка raumplus - система Крео - також може бути взята за основу лофт-гардеробної. Creo - це кубічні модулі з алюмінієвих профілів, всередині яких кріпляться полиці. Як і будь-яка розробка raumplus, це універсальна система: підходить не тільки для організації зберігання, але і для книжкових стелажів, дитячих кімнат, передпокоїв і т.ін.

Велика перевага інтер'єрних систем raumplus - це можливість органічно вписати їх у будь-який інтер'єр. Наприклад, один і той же гардероб може відповідати декільком стилям, якщо поекспериментувати з кольором та матеріалом обробки. Гардеробна в стилі "лофт", мінімалістичний скандинавський інтер'єр, новий європейський дизайн можуть бути реалізовані за допомогою raumplus.


Історія стилю

Стиль прийшов з Америки 30-х років. Лофтами там називали фабричні галереї або складські приміщення. Для них характерні великі простори, високі стелі та величезні вікна до підлоги.

Під час великої депресії розорені фабрики виставляли на продаж свої площі. Їх викуповувала богема - вільні художники та творчі люди. У них, як правило, не було грошей на ремонт колишніх фабричних цехів, зате був хороший смак, тому вони не витрачали коштів на обробку, а максимально використовували переваги промислового дизайну. Так і виник стиль "Лофт" - брутальний, зухвалий та недбалий.


Що приходить на заміну лофтам Лофт Гардеробна

Гардеробна у стилі лофт - прекрасний вибір. Однак зараз у меблевій моді помічений новий тренд: більш рафінований та вишуканий. Для нього характерна тонка та витончена фурнітура у світлих тонах та м'які, теплі кольори в оздобленні.

raumplus у рамках нового стилю випустив інтер’єрну систему Apperia та алюмінієві профілі у кольорах світлої латуні, відтінках міді та шампані.

Якщо нові профілі скомпонувати з деревом кольору горіх або дуб, то вийде стиль, який домінував на останніх меблевих виставках у Кельні та Мілані.