Raumplus: комплектуючі та фурнітура

Меблева система Raumplus представляє набір таких комплектуючих:

Кожна система постачається як єдине ціле - від направляючих до монтажних заглушок. Тільки такий підхід дозволяє забезпечити фірмову якість Raumplus.


Матеріал комплектуючих - високоміцний алюміній

Товстостінний анодований алюміній стійкий до механічних та хімічних впливів і не боїться корозії. Завдяки додатковим ребрам жорсткості Раумплюс ропонує перегородки та двері з унікальними технічними характеристиками:


Профілі Raumplus

Профілі застосовують у рамковій конструкції розсувних дверей і як несучу опору гардеробних систем, і як декоративний елемент. На відміну від сталевих, конструкції з алюмінію більш жорсткі. Ця властивість дозволяє виготовляти двері і перегородки з більшою площею засклення. Анодування захищає поверхню від пошкоджень. Подряпини можна заполірувати спеціальною тканиною.


Дизайн

Без алюмінієвих профілів уже неможливо уявити сучасний інтер'єр. Вони добре поєднуються зі склом, деревом, МДФ, пластиком. Легкий та міцний матеріал дозволяє виготовляти нестандартні конструкції - дуже високі або широкі перегородки. Він прекрасно обрамляє полотна дверей та дозволяє комбінувати різні матеріали.

У лінійці Раумплюс є анодовані та пофарбовані профілі. Пофарбовані доступні в класичному чорному кольорі, анодовані в темній бронзі або в сучасних кольорах світлої латуні, шампані, міді. Крім того, анодований алюміній легко піддається фарбуванню в будь-який колір за RAL.


Гарантія на комплектуючі

Комплектуючі Raumplus безвідмовно прослужать як мінімум 10 років. У процесі виготовлення деталі піддаються стрес-тестам на роботопридатність під навантаженням. Відтак гарантія на кожен компонент обґрунтована. Наприклад, нижньоопорний ролик для розсувних дверей витримує 20000 циклів при вазі конструкції 180 кг. Підвісний механізм при вазі конструкції 60 кг зберігає повну роботопридатність 10000 циклів.


Де купити комплектуючі Raumplus
Офіційний ексклюзивний представник компанії в Україні - ТОВ “Анта”. Тут можна придбати комплектуючі в роздріб чи оптом.