Розсувні TV двері

Розсувні TV двері


Остання розробка raumplus - розсувні двері і мультимедіа центр, два в одному.

Сучасний LCD монітор, встроєний у дверну панель, дозволяє використовувати двері шафи чи перегородки як телевізор або монітор комп'ютера.

Після прем'єри на IMM в квітні 2019 “Розсувні TV двері” отримали премію Red Dot Award 2019 у категорії дизайн продукту..

Розсувні двері raumplus слугують витонченим, прихованим від очей, мультимедіа куточком для вітальні, спальні чи кімнати для підлітків.

Монітор з діагоналлю екрану 55 дюймів та вагою до 25 кг, кріпиться на задню сторону дверної панелі.

Високопродуктивні компактні bluetooth динаміки замінюють стереосистему, в той час як телевізор з плоским екраном зливається з полотном дверей, коли не використовується.

Розсувні TV двері raumplus виконані в стилі мінімалізму.

Для виготовлення панелі доступний широкий вибір кольорів та матеріалів, що дозволяє узгоджувати дизайн дверей з дизайном інтер'єру кімнати.

Боковий профіль слугує елегантною ручкою і місцем, куди ховаються кабелі, необхідні для підключення мультимедіа-системи.

Докладніше про систему розсувних меблевих секцій можна дізнатися тут, а також про інші розсувні системи.


Розсувні TV двері можуть бути виготовленими з використанням кількох серій raumplus, глибинної як 34, так і 42 мм, наприклад, серії S1200.

Допустимі розміри:

Користувач може легко керувати музикою та фільмами, інтернетом або іграми, не встаючи з крісла чи дивану. Це досягається використанням інфрачервоних датчиків та управлінням через блютуз.

Розсувні TV двері - це сучасна версія розсувних дверей вищого класу. Багатофункціональність, яка може бути інтегрованою в інтер’єр, для отримання незабутніх емоцій.